Charita Konice

Všeobecná sestra - zdravotní sestra v domovu pro seniory

Dům pokojného stáří Bohuslavice Plný úvazek Ihned nebo dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr.Bc. Pavlína Pašová

vedoucí DPS Bohuslavice
Tel.: 739 524 365 E-mail: pavlina.pasova@konice.charita.cz

Jedná se o zajištění péče o uživatele Domu pokojného stáří Bohuslavice -  domov pro seniory. Náplň práce spočívá zejména v provádění zdravotních úkonů hrazených zdravotními pojišťovnami. Účelem péče je  zajištění biologických, psychických a sociálních potřeb, zachování nebo navrácení soběstačnosti. Součástí je i péče o nevyléčitelně nemocné. 

Požadujeme: zdravotnické vzdělání - střední nebo vysokoškolské vzdělání - obor všeobecná sestra - zdravotní sestra,  základní uživatelskou znalost práce na PC (zápisy denních záznamů),  zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, komunikativní dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, empatii a přátelský přístup ke starým a nemocným občanům.

Nabízíme: smysluplnou a odpovědnou práci, zázemí stabilní církevní neziskové organizace, podporu dalšího vzdělávání a rozvoje včetně supervizí, osobnostní růst, pracovní poměr na 1,00 úvazku na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné). Mzda bez příplatků nejméně od 24.100,- Kč, příplatky za sobotu, neděli, svátky.