domáci zdravotní a hospicová péče

péče o pacienty v domácím prostředí vč. pacientů v terminálním stádiu (tzv. domácí hospic)

Dům pokojného stáří Bohuslavice

náš domov pro seniory a péče o ně

Pozvánka na Den charity 2017

Den Charity 2017 - plakátek Charity Konice

Zveme Vás k oslavě Dne Charity, který letos proběhne v úterý 26. září. Charita Konice má pro Vás připravený v Konici na Masarykově náměstí, v Konickém zámku v mateřském centrum Srdíčko a v domu pokojného stáří v  Bohuslavicích. Pracovníci Charity Konice se těší na Vaši návštěvu a účast při oslavě celostátního Dne Charity, který se každoročně koná v rámci svátku svatého Vincence z Pauly, patrona charitního díla.

V úterý 26. září bude mít Charita Konice od 8:30 do 15:00 hodin svůj stánek na Masarykově náměstí v Konici.
Ve stánku nabízí informace o svých službách (pečovatelská služba, domácí zdravotní a hospicová služba, Dům pokojného stáří v Bohuslavicích), ale také zdarma měření krevního tlaku a cukru a ukázku kompenzačních pomůcek, které zapůjčuje do pečujících rodin.

V Konickém zámku, taktéž v úterý 26. září, má Mateřské centrum Srdíčko připravený program pro maminky s dětmi. Ten bude probíhat od 9:00 do 12:00 hod. Od 13:00 do 15:00 hodin pak mateřské centrum nabízí prohlídku svých prostor a vybavení a to nejen maminkám s dětmi, ale také tatínkům, babičkám a vůbec široké veřejnosti.

Zároveň znovu v úterý 26. září a to od 9:00 do 15:00 hodin je možné si prohlédnout Dům pokojného stáří v Bohuslavicích. I zde Charita vedle prohlídky zařízení nabízí zdarma měření tlaku a sociální poradenství.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Související akce

Den charity 2017 (26. 9. 2017, 08:30)