Stávková pohotovost zdravotních sester charity

za vyšší a odpovídající plnění zdravotních pojišťoven, za adekvátní ohodnocení naší práce

domáci zdravotní a hospicová péče

péče o pacienty v domácím prostředí vč. pacientů v terminálním stádiu (tzv. domácí hospic)

Dům pokojného stáří Bohuslavice

náš domov pro seniory a péče o ně

Zobrazit podle typu:
Zobrazit podle času:
Rubriky:    

Prázdninové odpoledne se Srdíčkem

Zveme Vás a Vaše děti na naše zábavné odpoledne.

Lokální záplavy na Konicku

Odpolední extrémními srážky postihly ve středu 19. června 2019 několik obcí na Konicku. Dle  informací Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje, Charita Konice ještě ve večerních hodinách kontaktovala zástupce nejpostiženějších obcí, další pak následující den. Ve spolupráci s nimi pak byla vyhodnocována akutní situace a potřebnost obyvatel.

Program Srdíčka v prázdniny

Klikněte na prázdninový program Mateřského centra Srdíčko v Konici.

Významné ocenění pro naši drahou kolegyni Teu Tihounovou

Zakladatelka české charitní mise v Zambii Tea Tihounová obdržela dnes v Praze in memoriam Cenu Gratias Agit. Z rukou ministra zahraničních věcí Tomáše Petříčka ji za ni převzala její maminka.

Lidé s postižením díky sociálnímu autobusu o výlety nepřijdou

Jaké služby sociální autobus Charity Nový Hrozenkov nabízí, pro koho je určený, kdo ho řídí a mnohem více se můžete dočíst v článku redaktora Valašského deníku.

 

Program Srdíčka v červnu

Klikněte na aktuální program Mateřského centra Srdíčko v Konici. Řekněte o tom všem okolo, něco si vyberte a přijďte. Těšíme se na vás. :-)

Program Srdíčka v květnu

Klikněte (si už konečně) na aktuální program Mateřského centra Srdíčko v Konici. Řekněte o tom všem okolo, něco si vyberte a přijďte. Těšíme se na vás. :-)

Velikonoční dílna

Zveme Vás k velikonočnímu vyrábění.

Beseda na téma vývoj a podpora dětského zraku

Srdečně Vás zveme na přednášku nebo spíše besedu na téma stimulace zraku dětí od narození do 7 let věku. Beseda bude vedena instruktorkou stimulace zraku Petrou Navrátilovou, DiS. ze Společnosti pro ranou péči.

Jarní dětská burza

Navštivte naši „srdíčkovou“ tradiční burzu a prodáte nebo nakoupíte za dobré ceny nejen oblečení, boty, hračky, kočárky, odrážedla, sety do postýlky ... prostě vše pro děti.