Charita Konice

Sociální pracovník

Dům pokojného stáří Bohuslavice Plný úvazek Dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr.Bc. Pavlína Pašová

vedoucí DPS Bohuslavice
Tel.: 739 524 365 E-mail: pavlina.pasova@konice.charita.cz

Hledáme sociálního pracovníka do

Domu pokojného stáří v Bohuslavicích

 Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce – kvalifikace dle § 110 zákona 108/2006 Sb.
  • trestní bezúhonnost
  • znalost zákona o sociálních službách
  • komunikativní dovednosti, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, empatii
  • ztotožnění se s činností Charity a jejími hodnotami
  • aktivní práci na PC (především Microsoft Office, Internet, MS Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • smysluplnou a odpovědnou práci na plný úvazek
  • zázemí stabilní církevní neziskové organizace
  • možnost odborného růstu a profesního rozvoje, podporu dalšího vzdělávání
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, zaškolení a podporu týmu
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, služební telefon)

Hlavní pracovní náplň:

  • jednání se zájemci, provádění sociálních šetření u žadatelů
  • vyřizování žádostí o umístění do domova, vedení osobní dokumentace uživatelů a evidencí spojených s jejich pobytem
  • vypracovávání organizačních metodik práce a metodik týkajících se standardů kvality sociálních služeb
  • zpracovávání statistických výkazů
  • metodické vedení klíčových pracovníků v rámci individuálního plánování
  • poskytování obecného sociálně právního poradenství uživatelům
  • komunikace s úřady a jinými institucemi
  • spolupráce na přípravě a realizaci aktivizačních činností pro uživatele

Místo výkonu práce: Dům pokojného stáří Bohuslavice

Nástup dle dohody, plný úvazek – 40 hodin týdně, jednosměnný provoz

Nástupní mzda: od 26 000,- Kč.

Životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu: Charita Konice, Zahradní 690, 798 52 Konice nebo emailem: pavlina.pasova@konice.charita.cz do 15. 12. 2022.